Vestel Buzdolabım Donduruyor!

Emin G. |

Vestel'den aldığımız buzdolabı çalışırken adeta traktör gibi ses çıkartıyor. Bu durum zaten gördüğüm neredeyse tüm Vestel'lerde var . Bunu geçtim buzdolabının iç duvarına bir kap veya poşet değse o poşet buz tutuyor. Bu da yetmiyormuş gibi kabın veya poşetin içindeki yiyecek de kısmen buzlanıyor. Yetkili servisi çağırdık ve sorunu söyledik. Yapacak bir şey olmadığını söyledi ve hem buzluğun, hem de dolap bölümünün kademesini 3 'e getirip gitti. Bu nasıl bir olay anlamadım.

Etiketler :

Buzlanma Gürültü Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emin G.
  24 Aralık
  12:38

  ayrıca şunu da eklemeyi unuttum.. gelen yetkili servisten çok memnunuz.. fakat makinanın imalatında bozukluk var..bundan sonra vestelden kimsenin aramasını istemiyoruz... makinayı biraz daha kullanıp çöpe atacağız...bize telefonla yardımcı olan müşteri temsilcilerine ve yetkili servisimize teşekkür ederiz..

 • Emin G.
  24 Aralık
  00:44

  vestel şikayetimi dinledi ve eve tamirci gönderdi 10 tl tamir ücreti ve 55 tl karşılığında parça değişimi yapıldı. Peki bilin bakalım sonuç ne kocaman sıfır durduk yere cepten 65 tl ve halledilemeyen dondurma sorunu...ne büyük talihsizlik.. Bunlar kulağınıza küpe olsun.. bu işi daha ciddi yapan firmalar var artık onlardan şaşmam.... süreçten sadece telefonla bize yardımcı olan arkadaşlardan memnun kaldım.. artık gerisine siz karar verin

 • Emin G.
  25 Kasım
  19:43

  firma sadece bir kez benimle bağlantı kurdu bir daha ses soluk çıkmadı..

 • 22 Kasım
  12:54

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü