Vestel Buzdolabı‏m Arızalı..

Kadir A. |

Vestel Buzdolabı gt366 x kombi modelini kullanmaktayız. Buzdolabı 31.07.2015 tarihinde gece soğutmamaya başladı ve sesli olarak uyarı vermekteydi. Çağrı merkezini arayarak teknik servis istedik ayni gün ekip geldi. Kontrol sonucu kompresör arızası tespiti konuldu. 03.08.2015 Pazartesi günü ekip buzdolabını alıp atölyede onarılıp test edilip Çarşamba günü teslim edilecek dendi Buzdolabı perşembe günü saat 19:15 teslim edildi.

Teknik servisi çalışanı 4 saat sonra prize takılıp çalıştırın dendi. Bizde dediğine uyduk çalıştırdık. Hala arıza devam etmekte nasıl arıza onarımı anlamadık verdiğimiz paraya mı yanalım kullanamadığımız ürüne mi Vestel bizim için değer kaybetmiştir.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir A.
  24 Ağustos
  01:02

  Buzdolabı 20.08.2015 tarihinde tarafımıza teslim edildi buzdolabının arızası hala devam etmektedir. Buzdolabı kontrol edilip normal diye teslim ediyor bu nasıl arıza onarımı anlamadık verdiğimiz parayamı yanalım alamadığız hizmete mi kullanamadığımız ürüne mi Vestel bizim gözümde çok değer kaybetmiştir. müşteri Temsilci tarafından buzdolabı hakkında geri dönüşte olmamıştır.

 • Kadir A.
  12 Ağustos
  18:34

  Pazartesi günü müşteri temsilcisi tarafından geri dönüş yapıldı şikayetimizi sözlü olarak da anlattık cihazının durumu hakkında bilgi alıp size geri dönüş yapılacak dendi hala arayan olmadı ve cihaz serviste ne oldu bilmiyoruz teknik servisten arayanda olmadı. Zaten buzdolabı gelse dahi kullanmadan ihtiyaçı olan birisine vereceğim. Bir daha vestelın yanından bile geçmem

 • 08 Ağustos
  10:23

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ