Vestel Buzdolabı Yüzünden Yangın Çıktı.

Gülhan Ş. |

23.08.14 gece 12 sularında buzdolabının motor tarafından alevler yükselmişti. Olay oğlumun o saatte uyanık olması sebebiyle fark edildi ve itfaiye gelmeden bireysel çabayla söndürüldü. Olay yerine gelen itfaiye erleri elektrik aksamını kontrol etti . Yangının Vestel marka buzdolabının motorundan çıktığını bildirdiler.

Olayı ertesi sabah bildirdik ,ancak pazar günü olması sebebiyle ilgilenen olmadı. Pazartesi günü Vestel çalışanı kontrollerde bulundu ve o da yangının dolaptan olduğunu söyledi. Kabataslak 700 TL masraf ve yeni buzdolabı karşılığı kağıt imzaladık. Perşembe günü bunlar teslim edilmediği halde teslim aldığımıza dair kağıt imzalatmaya çalıştılar. Kaldı ki masraf çok daha fazla oldu.

Etiketler :

Motor Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülhan Ş.
  18 Ocak
  16:50

  Söylediğimiz gibi öncelikle tespit davası açıldı ve yapılan bilirkişi incelemeleri sonucu yangının firmanın dolabından kaynaklı olarak çıktığı mahkemece doğrulandı. Elimizdeki delil ve mahkeme ilamı ile maddi ve manevi tazminat davası açacağız.

 • Gülhan Ş.
  01 Eylül
  17:18

  bizi bugün saat 12\'de arayıp hesabımıza derhal 1.500 tl yatırıp derhal buzdolabını göndereceklerini söylemelerine rağmen yine şaşırtmadan sözlerinde durmadılar. biz tekrar aradığımızda ise geri dönüş yapacağız diyerek umursayan tavırlarına devam ettiler. tam 9 gündür bizleri parmaklarına oynatan bu firmaya karşı herkesi uyarıyorum.

 • 29 Ağustos
  16:52

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü