29 Ağustos 2014

Vestel Buzdolabı Yüzünden Yangın Çıktı.

23.08.14 gece 12 sularında buzdolabının motor tarafından alevler yükselmişti. Olay oğlumun o saatte uyanık olması sebebiyle fark edildi ve itfaiye gelmeden bireysel çabayla söndürüldü. Olay yerine gelen itfaiye erleri elektrik aksamını kontrol etti . Yangının Vestel marka buzdolabının motorundan çıktığını bildirdiler.

Olayı ertesi sabah bildirdik ,ancak pazar günü olması sebebiyle ilgilenen olmadı. Pazartesi günü Vestel çalışanı kontrollerde bulundu ve o da yangının dolaptan olduğunu söyledi. Kabataslak 700 TL masraf ve yeni buzdolabı karşılığı kağıt imzaladık. Perşembe günü bunlar teslim edilmediği halde teslim aldığımıza dair kağıt imzalatmaya çalıştılar. Kaldı ki masraf çok daha fazla oldu.

Gülhan 2.852 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Gülhan 18 Ocak 2015

  Söylediğimiz gibi öncelikle tespit davası açıldı ve yapılan bilirkişi incelemeleri sonucu yangının firmanın dolabından kaynaklı olarak çıktığı mahkemece doğrulandı. Elimizdeki delil ve mahkeme ilamı ile maddi ve manevi tazminat davası açacağız.

 • Gülhan 01 Eylül 2014

  bizi bugün saat 12'de arayıp hesabımıza derhal 1.500 tl yatırıp derhal buzdolabını göndereceklerini söylemelerine rağmen yine şaşırtmadan sözlerinde durmadılar. biz tekrar aradığımızda ise geri dönüş yapacağız diyerek umursayan tavırlarına devam ettiler. tam 9 gündür bizleri parmaklarına oynatan bu firmaya karşı herkesi uyarıyorum.

 • Vestel Temsilcisi29 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön