Vestel Buzdolabı Paslanma ve Soğutma Problemi!

Hasan C. |

Tam 4 senedir ses, paslanma hem de soğutmama problemini gideremediler. 6 kere servis geldi üst kapak sorunlu dediler değiştirdiler sorun hala devam ediyor. İllaki dolabı alıp fabrika önünde yakalım mı bu mudur son çare. Servis elamanlarının gelipte ukalalıklarını saymıyorum bile.

Etiketler :

Soğutma Problemi Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan C.
  26 Ekim
  16:34

  #gururlayerli sloganı kullanmayın #GururlaMüşteriyeİlgisiz demeniz daha doğru olacaktır. Yazdığıma hala bir cevap vermediniz.

 • Hasan C.
  12 Ekim
  16:47

  Zaten hep müşteri kaynaklı problemler, bilmem neler... Paslanma nasıl müşteri kaynaklı olabilir birisi bana bunu Allah aşkına açıklasın salak salak açıklamalar yapmasın müşteri kaynaklı denilerek. Soğutma yapmıyor diyoruz normal soğutma yapılıyor deniliyor. Aklınız varsa Vestel'den buzdolabı almayın... Diğer eşyaları için bir şey diyemem ama Buzdolabı katiyen almayın net bir şekilde söylüyorum. Zaten ben gerekeni yapacağım.

 • 01 Ağustos
  10:03

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ