Vestel Buzdolabı Arızası.

Melahat B. |

04/04/2011 tarihinde İzmir Selçuk bayiinden buzdolabınızı aldım. 25/05/2015 tarihinden beri dolap arızalı ve torbalı servisiniz hehangi bir çözüm bulamadı canımdan bezdim, bir çok yiyeceğimi çöpe attım tamir edeceğiz diye 10 önce götürdüler komedi gibi dolabınızda arıza göremedik diye geri getireceklermiş, madem dolapta arıza yok neden servise tamir için götürdüler. Vestel marka ürün aldığım güne pişman ettirdiler
asla bir daha sizin ürünlerinizi tercih etmeyeceğim edenlere de tavsiye etmeyip yaşadığım sıkıntıyı özellikle anlatacağım, ayrıca tüketici mahkemesine de başvurup hakkımı arayacağımı bilmenizi isterim, şimdiye kadar iyi niyetimizden bekledik yeter artık.

Etiketler :

Tamir Süresi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melahat B.
  01 Eylül
  23:02

  Şikayetimi size yani firmanıza da ilettim ama 4 gün oldu arayan soran yok ayrıca servisten de ses seda yok buzdolabım gideli 15 gün oldu.

 • 29 Ağustos
  09:41

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ