Vestel Buzdolabı 1 Yıl İçinde 2 Kez Arızalandı!

Mustafa E. |

Vestel buzdolabını alalı daha 1 yıl bile olmadı .Ancak aldıktan 4 ay sonra ilk arızasını verdi, günlerce arıza giderilemedi ve Manisa' dan yedek parça bekledik ,o süreç içerisinde derin dondurucu ve dolapdaki gıdaları da arkadaşımın dolabına yerleştirdik .Yani büyük bir sıkıntı yaşadık. Ayrıca servis geçici bir dolap sağlamadı.

Bu sabah uyandığımızda ise evde sanki tadilat var gibi büyük bir gürültü vardı ve ses buz dolabından geliyordu. Şuan halla matkapa benzer bir sesle çalışıyor. Alalı daha 1 yıl olmadan 2 kez arıza yaşamış olduk. Vestel'in hemen hemen tüm ürünleri sıkıntılı ve hiç memnun değiliz. Garantileri dolduğunda açacağı masraflarla tekrardan beyaz eşya takımı dizebiliriz sanırım.

Etiketler :

Gürültü Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Haziran
  17:29

  Tüketicimizin sistemimiz üzerindeki bilgilerine istinaden başvuru konusu ile ilgili gerekli yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, size daha hızlı ve verimli hizmet sunabilmemiz için; Vestel Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi tuketicihizmetleri@vestel.com.tr mail adresine, www.vestel.com.tr internet sitemizde “Destek”bölümünde "Bize Yazın" alanından ya da 44 44 123 numaralı danışma merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü