08 Ağustos 2015

Vestel Bulaşık Makinesi Bardaklarımı Mahvetti.

Bulaşık makinasını aldığım günden beri sürekli problem yaşıyorum. Değiştiği parlatıcı göstergesi değişti sürekli servis geldi gitti ama bulaşıkları ama bir türlü çözüm bulamadılar. Makinanın değişmesini istediğim zamanda bütün elektronik olarak her şeyin tam olduğunu söylediler, ancak bulaşıklarım mahvoldu, bardakların çizildi kullanılmaz hale geldi. İkinci takım bardakları açtığım halde yine çizildi.

Firma ısrarla makinanın problem olmadığını beyan ediyor. Teknik olarak bir problem yokmuş neden benim bulaşıklarım çizildi kullanılmaz hale geldi sorunlu makina mağdur oldum şikayetçiyim! Vestel malının arkasında durmuyor. Bu mudur dünya markası olmak?

Feyzi 316 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Feyzi 12 Ağustos 2015

    Sitenizden bulaşık makinası hakkında yazdıktan sonra aradılar söyledkleri teknik olarak sorun yok, sorun yok da benim bulaşıklar neden sorunlu çıkıyor, Vestel inat etme makinan yıkamıyor bulaşıkları imha ediyor yeter artık değiştir bu makinayı... ... .

  • Vestel Temsilcisi08 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön