Cem G. Teşekkür Mesajı

Sorunumuzla ilgilendiği için fahriye hanıma teşekkür ediyorum.

Vestel Bulaşık Makinemden Hiç Memnun Değilim!

Cem G. |

Geçen sene Teknosa'dan Vestel marka 3 programlı gümüş renk bulaşık makinesi almıştım. Fakat ne çizmediği kaldı, ne buğu bırakmadığı, ne deterjan bırakmadığı ne de kir bırakmadığı. Üstelik her yıkamada. Değişik deterjanlar tuz vs. de denedim ama yok... Çok sinirleniyorum ben çalışan bir insan olarak bana yardımcı olur diye aldım fakat her yıkama sonrası birde elimde yıkıyorum kullanacakları mı. Bu nedir böyle ben anlamadım ya Vestel bu başka isimsiz bir marka da değil.

Etiketler :

Malzemeye Zarar Verme Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem G.
  28 Aralık
  16:01

  Sorunumuzla ilgilendiği için fahriye hanıma teşekkür ediyorum.

 • Cem G.
  25 Kasım
  18:19

  Geçen sene Teknosa dan Vestel marka 3 programlı gümüş renk bulaşık makinesi almıştım. Fakat ne çizmedği kaldı, ne bugü bırakmadığı, ne deterjan bırakmadığı ne de kır bırakmadığı. Üstelik her yıkamada. Değişik deterjanlar tuz vs. De denedim ama yok... Çok sinirleniyorum ben çalışan bi insan olarak bana yardımcı olur diye aldım fakat her yıkama sonrası bi de elimde yıkıyorum kullanacaklarımı. Bu nedir böyle ben anlamadım ya Vestel bu başka isimsiz bi marka da değil

 • 25 Kasım
  11:53

  Sayın Gezici,
  Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ