11 Ağustos 2015

Vestel Bu Çamaşır Makinesinden Bıktım!

2009 yılında aldığım Vestel çamaşır makinası tam 8 defa arıza yaptı. Her arızalandığında en az 4-5 gün mağdur oluyoruz.
Vestel çağrı merkezine ve yetkililere bunu artık lütfen alın neyse ücreti üstünü tamamlayıp daha iyi bir model satın alalım dememe rağmen bir geri dönüş alamadım. Sürekli tamir ediliyor geri yollanıyor.

Artık bu makinanın sorun çıkarmasından bıktım! Yetkililerden ricam lütfen bu çamaşır makinasını bizden alın biz üstünü tamamlayıp beğendiğimiz başka bir modelini satın alalım. Vestel ürünlerini daha önce de kullandım ve kullanma ya da devam etmek istiyorum sonuçta yerli üretime destek olmak istiyorum ama bu makina da çok sorun yaşadım lütfen yardımcı olun.

Ercan Ö. 234 Okunma

Cevaplar

  • Ercan Ö.16 Kasım 2015

    Vestel markalı ürünleri artık kullanmayı düşünmüyurum...

  • Vestel Müşteri Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön