Vestel Bozuk Makinayı Bana Zorla Vermeye Çalışıyorlar!

Fatma D. |

Ağustos ayında çamaşır makinesi aldım. Arızalı çıktı. Servise haber verdim bir ay boyunca gelmedi bir ay sonra geldiğinde bir aylık değişim süresi geçtiğinden değişim veremiyoruz dediler. Makinanın kartı bozukmuş yıkama yapmıyor, suyu ısıtmıyor 1.5 saat rötarlı çalışıyor. Kartını değiştireceğiz deyip götürdüler değiştirdik deyip geri getirdiler yine sorunlar devam ediyordu. Bursa'dan servis geldi onların yanında yıkama yaptık bütün arızaları gördüler. (sizin suyunuz yumuşak, elektrikte sorun olabilir dediler hepsine baktılar sorun çıkmadı. Deterjanı beğenmediler A** en kötü deterjan dediler, onların yanında aynı lekeleri soğuk su ile elde yıkadım çıktığını gördüler.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Kart / Devre Kartı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma D.
  19 Ocak
  11:39

  Doldurt tuğunuz anketi tekrar doldurmak istiyorum...

 • Fatma D.
  18 Ocak
  09:39

  Makinanın saati yine bozuk 60 dk. Yı 110 dk. Olarak yıkıyor yine temizlemiyor.

 • Fatma D.
  04 Ocak
  15:06

  Asumana teşekkürler

 • Fatma D.
  31 Aralık
  02:41

  makine da arızayı aramak yerine bizi suçlayarak yaklaşıyorlar diğer markalarda böyle bir uygulama görmedim. Bursa servisi makinaya baktık bir şey yok bu haliyle kabul etmek zorundasınız diyorlar. Manisa fabrikayı aradım müdür tarkan bey telefonlarıma çıkmıyor oradaki bayan her defasında burası çözüm masası sizin için yapacağınız bir şey yok deyip kapatıyor...

 • 29 Aralık
  12:12

  Sayın Durak,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ