Vestel Bozuk Klima Gönderdi.

Fatih Ö. |

Haziran 2013' te Vestel marka klima aldım. Klima montaj edildi,sesli çalışmaya başladı. Hemen servisi aradık, dış ünitenin pervanesinin kırık olduğunu söylediler. 1 hafta içinde yenisi geldi,gelen servis parçayı taktı ürünü çalıştırdık ürün soğutmadı. Servis sorumlusu 30 dk. da toparlar kendini dedi ve gitti klima yine çalışmadı. Sonra tekrar servis geldi klimanın gazı olmadığını (yeni klima) söyledi ve gazı doldurdu.

10-15 gün çalışan klima tekrar bozuldu ve ağustos ayının sonu geldi. Müşteri hizmetlerine her sorunda durumu aktardık, hatta ağustos ayı sonundaki görüşmemizde artık kış geldiğini önümüzdeki yaz geldiğinde yine ürünün çalışmayacağını yetkili söyledik. 2014 haziran geldi ürün soğutmuyor.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Soğutma Problemi Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Haziran
  09:53

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü