Vestel Bozuk Cihazla Değişim Yapıp Ürününün Arkasında Durmuyor.

Batuhan Ö. |

Vestel'den bir televizyon aldım, 3-4 ay içinde ekranı komple gitti. Değişim istedim, servis böyle bir hakkınız yok diye yalan söyledi, utanmadan sonra araştırdım, böyle bir hakkımın olduğunu öğrendim, ürünü uzun uğraş sonucu değiştirdim. Yeni gelen televizyonda bozuk ve aksesuarları eksik çıktı. Ürünün köşelerinde bariz siyahlıklar var ekranın boyutu da kendi kendine değişiyor. Ama Vestel servis siyahlıklar olur her TV de normal, diğer arıza içinde güncelleme yükleriz dedi. Bana doğru dürüst bir TV verin dediğimde de reddettiler. Tüketici Mahkemesi'ne gitmemem içinde onarım fişi vermediler. Yasal olarak vermek zorundasınız dediğimde de gelin kendiniz alın dediler utanmadan. İnsanların Vestel almaktan neden çekindiğini böylelikle tecrübe etmiş oldum. Artık ne alırım ne aldırırım.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  09:33

  Sayın ölmez,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ