29 Nisan 2016

Vestel Bir Türlü Tamir Edilemeyen Çamaşır Makinesi!

Aldığım Vestel marka çamaşır makinasına kullanmaya başladığım günden beri tam on (10) defa servis geldi. İlkinde çamaşırları yırtmaya başladı servis geldi gitti yaptık dedi. Perdeleri yıkayalım dedik perdeler paramparça oldu. Servis geldi tekrar perdeleri yenilediler eyvallah dedik ama sorun yine çözülmedi, yeniden yırtmaya başladı.

Hadi bunu geçelim, sonra da çamaşırlara pas lekesi çıkarmaya başladı. Servis geldi gitti yaptık dedi yine aynı, geldi gitti yine aynı. En son iğne bulduk dediler. Hani iğne nerede gösterin diyorum gösteremiyorlar. İğne içinden çıktı ise gösterin nerede? Madem tamir edemiyorsunuz ya değiştirin ya da paramı iade edin. Yerli malı olsun diyoruz, pişman ettiriyorsunuz. Hakkımı helal etmiyorum sizlere.

Yunus 687 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Yunus03 Mayıs 2016

    Hep reklam yapıyorsunuz ama hiç olumlu bir adım attığınızı görmedik. Makinenin sorununu kabul etmiyorsunuz. Makineyi kullanmaya korkuyorum. Ya değiştirin ya da para mı iade edin. Başka türlü çözümü yok bunun.

  • Vestel Temsilcisi29 Nisan 2016

    Sayın Tatar, VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz. Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx 360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön