Ayhan K. Teşekkür Mesajı

Genel merkezdeki Aslı hanım ve istanbul bölgededeki Gürkan beye çok teşekkür ederim, şikayetlerimle ilgilendikleri ve çözüm buldukları için.

Vestel Bilgilendirme Eksikliği!

Ayhan K. |

Vestel afb-601m kodlu ankastre fırın aldım. Montaj ve tanıtım esnasında servisten gelen yetkili çift tepsiyi pişirirken manuel olarak (el ile) yer değiştirerek kullanacaksınız dedi. Kullanım kılavuzunda ise 1-3 yazıyordu . Müşteri hizmetlerini 20.06.2013 tarihinde aradım "siz kullanmayı bilmiyorsunuzdur" dediler. Şikayetimizi Vestel ınternet sitesine de kayıt edemiyoruz. Vestel aldığımıza çok pişman olduk . Mağduriyetimizi lütfen giderin.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Kurulum-Montaj

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayhan K.
  24 Ağustos
  22:14

  Genel merkezdeki Aslı hanım ve istanbul bölgededeki Gürkan beye çok teşekkür ederim, şikayetlerimle ilgilendikleri ve çözüm buldukları için.

 • 14 Ağustos
  15:29

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle tuketicihizmetleri@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü