01 Ağustos 2013

Vestel Bayii Personelinin Davranış Biçimi!

Vestel'den klima almaya gittiğimde keşifin mutlaka yapılması gerektiğini belirtmediler. Bende klimanın çalışacağı yerin büyüklüğüne göre klimamı seçtim fakat montaja gelen ekip klimanın dış ünitesinin yerinden dolayı bu klimanın kesinlikle montajının uygun olmadığını ve montajını yapmayacağını belirtti.

Bunun üzerine bayiye tekrar gittiğimde gayet nahoş bir üslup ve tavır ile benim istediğim bir üst modelin onlarda olmadığını ve daha pahalı olan bir modelin ellerinde olduğunu onu almamı söylediler, bende kabul etmedim ve o zaman iade almalarını istedim. İade de almayacaklarını belirttiler ve dükkandan beni kovdular. İlk ve son Vestel alışım olacak.

Yasin 405 Okunma

Cevaplar

  • Yasin'in Teşekkür Mesajı27 Ağustos 2013

    ilk defa tercih ettiğim vestel markası ile yaşadığım sorunda tüketici olarak mağduriyetimi gideren ve sorunuma çözüm üreterek markasının ve ürünün arkasında duran vestele.kalitesine ve adına yakışır bir şekilde konuya gereken ilgiyi gösteren Vestel müşteri hizmetleri genel müdürlüğüne ve özellikle Aslı hn ma(Aslı Yatağan)konu ile ilgili gösterdiği ilgi ve destekten dolayı teşekkür ederim.

  • Yasin 13 Ağustos 2013

    vestel müşteri hizmetleri 2 ağustosta aradı ve sorunu hemen çözeceklerini belirttiler. 12 gün geçti fakat halen tekrar geri dönüş yok. bu kadar basit bir sorunu çözmedikleri için teşekkürlerimi firmaya iletiyorum.

  • Vestel Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön