Vestel Bayi Teşhir Ürünü Gönderdi!

İsmail Ö. |

Vestel 32PF7070B TV aldım. Bayii kuruluma geldi ürünü kutusundan çıkardı yalnız dikkatimi bir şey çekti. Led TV'nin arkasında duvar askı aparatı için takılan şeyler Led TV'nin üzerinde idi. Servise sordum teşhir mi bu diye cevap hayır abi kutuda getirdik dediler. Ayrıca kutudan TV ayakları da çıkmadı.

Bugün hafta basında bir kaç Vestel bayisine gittim verdikleri cevap ürün mağaza ürünüdür yoksa arkasında o aparatı takılı gelmez. Talebim alın terimle taksit taksit ödeyeceğim bu ürünün 0 hiç açılmamış yenisini istiyorum.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Ö.
  25 Aralık
  21:58

  Sözlerime başlamadan önce şikayetvar ailesine teşekkürlerimi sunuyorum.Teşhir ürün furyası şirketlerin itibarını ciddi bir şekilde bozmaktadır.satıcının sorumsuzlugu sirketlerin imajını zedelemektedir.herneyse sikayetimde sonuca ulastım ama siz siz olun satıcıya asla guvenmeyin servise asla guvenmeyın.bi sozum de VESTELe..Allah askına servislerinizi ii secin ve denetleyin.Son olarak sürecte yüksek hosgorusu ve gayreti icin Hatice Hanımefendiye Teşekkürü bir borc biliyorum.

 • İsmail Ö.
  13 Kasım
  09:42

  Ürünün hiç acılmamış kutusunda yeniden,1 hafta içinde gönderileceği sözünü verdiler.Gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğim

 • 12 Kasım
  10:14

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü