Vestel Bayi Taksit Kampanyasından Eksik Taksit Uyguladı!

Erkan D. |

Geçtiğimiz hafta Vestel'in web sitesinden Flexi Bonus kart ile 12 taksit seçeneğini ve vade farkını seçerek 50" kampanyalı TV aldım. Fakat ekstremde dört taksit yapıldığını gördüm. Günlerdir konu ile ilgili bana geri dönüş yapacaklardı fakat kimse geri dönüş yapmıyor. Bütün aramalarımda size geri dönülecektir deniliyor fakat geri dönüş yapan yok. Ürünü iade yapmak istiyorum fakat aynı cevabı alıyorum. Bütün hesabımı 12 taksit'e göre yapmıştım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan D.
  08 Kasım
  23:54

  Merhaba,

  Firmanizin alakasi icin cok tesekkur ederim oncelikle. Bugun telefonda sorunun halledilgi soylenmisti fakat, kart durumunu kontrol ettigimde hala 4 taksit duruyordu. Aranan numaradan geri arama yaptim fakat telefonfaki arkadaslar gorustugum kisiye baglamadilar. Lutfen sorunu bir sekilde halledelim.

  Iyi Gunler

 • 06 Kasım
  09:53

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü