13 Şubat 2013

Vestel Bayi Kapatılmış Mağdurum!

Sefaköy / armoni park da bulunan ( melis dayanıklı tüketim malları ve gıda ticaret ltd. şti. ) vestel bayisinden , ekte görüldüğü üzere ; * buzdolabı * fırın * televizyon aldığım beyaz eşyaları 4-5 ay içerisinde evlenince taşınacağım eve teslimini istedim, ( ** -mağaza müdürü ) şahıs da tamam gelir adresi verirsiniz biz teslimatını yaparız demişti.

Bende tamam deyip. 3, 000 tl lik beyaz eşyayı aldım, ancak almaz olaydım. bayi yerinde yok kaçmış mağduriyete uğradım. Vestel gibi kurumsal bir şirket tarafından zarara uğratıldım. Vestel e şikayette bulundum - zorlu holding 'ede şikayette bulundum ancak hiç bir acıklayıcı cevap alamadım, zararımın talebini istiyorum.

Yusuf 1.183 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf 15 Şubat 2013

    hayır kimse beni aramadı telefonum siz arayacaksınız diye 7/24 açık ama ne arayan var nede bununla ilgilenen, insanları enayi yerine koyup paralarını alıp dolandılaranlar şimdi ortalıkda can atıyor ama biz dolandırıldık mağdur edildik kimse bununla ilgilenmiyor , sözde tüketici haklarından bahsedilir. .... Kanun Numarası: 4077 Kabul Tarihi: 23/02/1995 Yayımlandığı Resmi Gazete Tarihi: 08/03/1995 Yayımlandığı Resmi Gazete Sayısı: 22221 BİRİNCİ KISIM: AMAÇ, KAPSAM, TANIMLAR AMAÇ Madde 1 - Bu Kanunun amacı, (...) kamu yararına uygun olarak tüketicinin sağlık ve güvenliği ile ekonomik çıkarlarını koruyucu, aydınlatıcı, eğitici, zararlarını tazmin edici, çevresel tehlikelerden korunmasını sağlayıcı önlemleri almak ve tüketicilerin kendilerini koruyucu girişimlerini özendirmek ve bu konudaki politikaların oluşturulmasında gönüllü örgütlenmeleri teşvik etmeye ilişkin hususları düzenlemektir... zararların tazmin edici cevresel tehlikelerden korunmasını sağlayıcı önlem almak..... benim zararım karşılanmadı- mağdur oldum kimse ilgilenmedi. peki nerede bu tüketici hakları ?????

  • Vestel Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimiz aranılarak iletmiş olduğu konu hakkında görüşme yapılmıştır. Tüketicimizin başvurusu ilgili birimlere yönlendirmiş olup, konu takibi tarafımızdan yapılmaktadır. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön