03 Kasım 2014

Vestel Arızalı Ütünün İadesini Kabul Etmedi.

Vestel'den ütü almak gibi bir hata yaptık. Önce sipariş ettiğimiz ütüyü kontrol ettiğimizde su akıttığını gördük ve iade talebinde bulunduk daha sonra iade ettiğimiz ürün yerine yeni bir ütü yolladılar, fakat aynı üretim hatası o ütüde de vardı su doldurduğunuz an aşağıdan akıtıyordu.

2. iade için Vestel aradık 24.10.2014 tarihinde bize 3 iş günü içinde kargonun iade almak için geleceği söylendi fakat şuan 03.11.2014 olmasına rağmen kargo gelmedi. 3.kez Vestel'i aradım ve özür dileyerek yeni bir gönderim kodu verildi 2 gün içinde geleceği söylendi. Açıkçası bu firmadan ve yapılan hatadan hatalı üründen 2 kez aynı şeyin başımıza gelmesinden ve hala sonuç alamamaktan çok rahatsızız.

Dengiz Ü. 2.347 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Müşteri Temsilcisi03 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön