SEG Arızalı Televizyon İçin 55 Gündür Bekliyorum.

Ümit D. |

Hayatta bazı anlar vardır ya ''anlatılmaz yaşanır'' işte bende bu durumdayım. Dolayısıyla kısa ve öz olarak yazacağım, sorunlu çıkan televizyon için 55 gündür sorunum çözülsün diye bekliyorum ama nafile, yerli malı yurdun malı dedik acaba hata mı yaptık?

55 gündür devamlı arıyorum sorunum çözülsün diye ama sorun çözülmüyor. 18 eylül 2014 tarihinde aldığım TV arızalı çıktı 20 günde değişim yapıldı. Değişim yapılan televizyonda arızalı çıktı ve tekrar değişim kararı çıktı, son değişen televizyondan sonra ekrandaki siyah lekeyle 32 gündür bekliyorum. Ve değişim kararı çıkmasına rağmen hala bekliyorum niçin ve neyi bekliyorum? Artık sorunum çözülmezse gerekli yasal mercilere şikayetimi sunacağım.

Etiketler :

Kusurlu - Arızalı Ürün Teslimi Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit D.
  18 Kasım
  18:33

  şuana kadar çözüm üretilmedi.

 • Ümit D.
  11 Kasım
  16:39

  Bugün aynı yetkililer aradı ,Günlerce yaptığımız konuşmaların aynısını konuştuk,Fakat bir gelişme yok yani çözüm yok. elimde servis raporu var, Ekrandaki siyah lekeyle kullanmaya devam mı edeceğiz, sorunsuz ve çalışır bir televizyon isteme hakkımız yok mu ve ne kadar daha bekleyeceğim sorunumun çözülmesi için ?

 • 11 Kasım
  10:14

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü