17 Ekim 2014

Vestel Arızalı Led TV Kurulumu.

Satın aldığımız VESTEL 3D Smart 47PF9090 47’’ LED TV aldığımız günden beri 4-5 saat anca kullanıldı ve servise arızayı bildirmemize rağmen konu ile ilgilenilmedi. Tera Elektronik yetkili servis (Antalya) tarafından üründeki sorunun kullanıcı hatası olduğu iletildi ve yazılı olarak bir belge vermesi gerekirken istememize rağmen tarafımıza ulaştırılmadı.

Konu ile ilgili kendilerine ulaşmaya çalıştık ve muhatap bulamadık. Süre bilerek uzatılıp konu kapatılmaya çalışılmaktadır. Daha kullanmadığımız bir ürün hakkında ki bu davranış tarafımızı çok rahatsız etmiştir. Satış sonrası müşteri destek ve müşteri memnuniyetlerine vermedikleri önem sayesinde markaya olan güvenimiz kalmamıştı!

Şenol 994 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Şenol 28 Ekim 2014

    Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğün yönlendirmiş olduğu farklı bir ekip gelip ürünlerin resmini çıkıp ayrılmışlardır ve sonrasında tekrardan ürünün darbe aldığını iletip bildiride bulundular. Bu ayıplı mal bir detaylı incelemeye alınmadı. hiç kullanamadığımız ürün deki sorunun panaleden mi yürüdü veya içerden mi yayıldı tespiti falan hiçbir şekilde incelenmemiştir. Gerekli yasal yollarla bu durumun çözümüne başvuracağız.

  • Vestel Temsilcisi17 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön