Mehmet F. Teşekkür Mesajı

Asuman timura ilgisinden dolayı teşekkür ederim

Vestel Arızalı Klimam 3 Kez Aynı Arızayı Verdi!

Mehmet F. |

10.09.2015 tarihinde aldığım Vestel marka klima 4 ayda 2 kez fan motoru değişti ve en son 4 gün önce servis yine geldi ve fan motoru yine arızalı dedi, servise teşekkür edip yolladım. Aradım Vestel benim cihaz 3 kez aynı arızayı yaptı, yeni cihaz istemiyorum bana parasını yollayın dedim. Onlar da servisi yeniden yolladılar. Gidin klimanın içinin fotoğraflarını çekin demişler. Hala neyin çabasındalar anlamış değilim.

3-4 gün içerisinde para iadesi yapmazlarsa Vestel klima nasıl çalıştığını Vestel klima ağlıyor diye Youtube.com videosunu yayınlayacağım. Yerli malıyız diyorlar bakalım kendi insanlarını mahkeme kapılarına yollayacaklar mı gelişmeleri siz tüketicilere paylaşacağım.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet F.
  29 Mart
  19:57

  Asuman timura ilgisinden dolayı teşekkür ederim

 • 23 Şubat
  09:31

  Sayın Fedakar,
  VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ