Vestel Ankastre Ocak Temizlenmiyor!

İsmail Hakkı B. |

Vestel çağrı merkezinden ankastre ocağımızın üzerindeki lekelerin daha ilk günden temizlenmediği kalıcı lekeler oluştuğu konusunda yardım istedik ve sağ olsunlar bir gün sonrasında servis ziyaretimize gelip şikayetimizi dinledi. Servisin bu çabuk hızlı dönüşünü takdir ediyoruz. Fakat şikayete söz konusu olan lekeler basit bir şekilde kullanıcı hatası diyerek reddedildi. Servis elemanı bize yemek ya da kızartma yaparken ocak üzeri ya da kenarlara sıçrayan su ya da yağ gibi benzeri lekelerin anında temizlenmesi gerektiği---- yani yemeği ya da yaptığınız kızartmayı anında bir kenara alıp lekelenen yerlere anında müdahale etmek sonra kaldığımız yerden işimize devam etmemizi tavsiye etti----- söylendi.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail Hakkı B.
  14 Temmuz
  16:00

  Cihazımın değişimi yapıldı ancak bana sahip olduğum ocak döküm iken bana emaye ocak değişimi sağlandı. Bu konu hakkında bilgilendirilme istiyorum.
  Teşekkürler

 • İsmail Hakkı B.
  01 Temmuz
  13:29

  Zuhal hanım a gösterdiği çabalardan dolayı çok teşekkür ederim

 • İsmail Hakkı B.
  22 Haziran
  16:45

  Bu sabah Vestel çözüm merkezinden Deniz Hanım tarafından arandım ve şikayetime konu olan sorunun en kısa zamanda çözüleceği bana ileitldi. Teşekkürler

 • 22 Haziran
  09:35

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ