22 Eylül 2015

Vestel Ana Kart Değişimi - Servis Sorunu.

Vestel 22" TV ses problemi yaşadığım için önerdikleri servise bıraktım. Bıraktıktan 1 saat sonra dönüş yaparak ana kartın değişmesi gerektiği ve onayımı istediler. 3. hafta doldu. Takip etmek için aradığımda ve işin detayına indiğimde genel müdürlükten ana kart sipariş edilmediği diğer bayilerden ana kartı temin ettiklerini onlarında problemli çıktığını söylediler. Bu servis sorumsuzluğunuzu görmezden geldim ve en son 4. hafta içinde ana kartı taktıklarını teslim edeceklerini söylediler. Şimdi TV başka bir problem daha çıkardılar. Genel müdürlüğe durumu şikayet ettim ama oradan da bir ilerleme alamadım. Anladım ki genel müdürlük bu kadar sorumsuzken servislerin böyle olması çok normalmiş.

Anıl 238 Okunma

Cevaplar

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

  Merhaba, VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Anıl'ın Teşekkür Mesajı06 Ekim 2015

  Çözüm merkezinde çalışan personelinizin tutumu firmaya bakış açımı değiştirdi. Başından sonuna kadar olan ilgisi ve çözüm odaklı yaklaşımı için teşekkür ederim. Vestel ürünlerini alma konusunda servisin yarattığı kötü algıyı bir personelinizin yaklaşımı düzeltti. Umarım, kurumsal bir firma olarak servis ve servis elemanlarındaki seçimlerinizi, çözüm merkezindeki personel seçimleriniz kadar doğru yaparsınız.

 • Anıl29 Eylül 2015

  Konuyla ilgili bir neticeye hala ulasamadik. Vestel Manisa fabrikadaki müşteri temsilcisinin ilgilsiden yana sorun yok ama cözum konusunda hala beklemedeyim.

 • Vestel Temsilcisi22 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön