13 Temmuz 2015

Vestel Ana Kart Değişimi.

2012 yılında almış olduğum TV birden bire çalışmamaya başladı. Servise götürdüm, ana kart arızası deyip 220 lira servis ücreti istediler. 3 yıllık bir televizyonun ana kartı neden arıza yapar anlaşılır olmadığı gibi muadilleri 600 -700 lira. Olan televizyonun kartı nasıl bu kadar masraf çıkarıyor, o da ayrı konu.

Ömer M. 1.374 Okunma

Cevaplar

  • Ömer M.09 Eylül 2015

    Ana kartımız değiştikten sonra televizyonun sol tarafından aşağıya doğru inen çizgiler oluştu. İnanamıyorum şaka gibi. Halbuki kart arızası var diyen servise 220 TL verdikten sonra başka bir yerde daha arıza çıkarırsa astarı yüzünden pahalıya gelir, başka arıza çıkarırmı diye sorduğumda; en önemli parça bu başka kolay kolay arıza çıkarmaz demişti. Tekrardan servisi çağırdım ancak bu kartla ilgili değil bununla ilgili bir şey yapamayız tarzında bilgi aldım.

  • Ömer M.19 Temmuz 2015

    Her ne kadar müşteri açısından istenmeyen bir durum oluşmuş olsa da; firmanın yaklaşımı, ilgisi, ürünler ile ilgili genel kullanımdaki memnuniyetim sonucunda vazgeçmeyi düşünmediğim Vestel'e teşekkür ediyorum. Yenilikler ve teknoloji ile birlikte kaliteyi de zaman içinde yükselterek bir dünya markası olma yolunda ilerlemelerini can-ı gönülden destekliyorum.

  • Vestel Müşteri Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön