15 Ekim 2014

Vestel Akıllı Tahta Arızası Giderilmedi.

Yedi Renk Yedi İklim Eğitim ve Kültür Derneği olarak 2013 yılının ekim ayında 3 adet akıllı tahta aldık. 1 tanesini derneğimize taktırdık. Ancak akıllı tahta takılırken üzerinde hareketli kızakları yanlış geldiği için öylesine takıp bıraktılar.

Yedek parça siparişi verdik gelince tahtanın kızaklarını yapacağız dediler. 10 Ekim 2013 tarihinde taktırdığımız tahtanın kızakları henüz üretilip getirilip takılamadı. En son şikayet ettiğim tarih 12 Eylül.

14 şikayet ve kayıt numarası 80***019 dur. Ayrıca Keçiören'de konuyla ilgilenen servis tahtanın kızaklarını yaptık sorun düzeldi diye 02. 10. 2014 tarihinde şikayet - arıza kaydını kapatmış. En son aradığımda hala oyalanıyordum.

Bilal 1.688 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi15 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön