Ramazan Y. Teşekkür Mesajı

Melis hanım ilginiz için çok teşekkür ederim

Vestel Air Mouse Kutudan Çıkmadı.

Ramazan Y. |

Vestel 40ua9300 adlı ürünü bugün teslim aldım. Yetkili servis tarafından kutu açılmıştır ve kurulmuştur. Kutu içerisinde "Vestel Air Mouse" çıkmamıştır. Ürünü satın alırken Smart TV, 4K , 3D özelliklerini ön planda tutarak çok iyi reklam yapıyorsunuz yalnız ürünün içerisinde akıllı kumandasını vermiyorsunuz. Tüm ithal Smart TV'lerde standart olan Air mouse yerli malı diye tercih ettiğimiz Vestel de neden yok.

Müşteri hizmetlerini aradım, internette bazı tanıtım videolarında Air mouse olduğunu söyledim. Onlar da bana belirli bir tarihten sonra kutulara koymamaya başladıklarını söylediler. Ben de aynı seri numaraları bir üründe böyle bir uygulamanın ayrımcılık olduğunu, madem koymama kararı aldınız başka seri numarası ile ürün çıkarsaydınız dedim. Dolayısıyla Air mouse talep etmekteyim.

Etiketler :

Kumanda

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan Y.
  21 Haziran
  10:40

  Vestel müşteri hizmetleri harika. İşlerini çok kurumsal ve ciddi yapıyorlar. Şikayetvar.com a da çok teşekkürler. Vestel gibi ciddi firmalarla köprü olduğu için...

 • Ramazan Y.
  21 Haziran
  10:35

  Melis hanım ilginiz için çok teşekkür ederim

 • 20 Haziran
  10:34

  VESTEL Müşteri Hizmetleri olarak geri bildiriminizi, memnuniyete dönüştürmek adına yaratılmış bir fırsat olarak görmekteyiz.
  Şikayet Yönetim Ekibimiz Sizinle en kısa sürede iletişime geçecek.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  360 derece mutluluğunuz için BURADAYIZ.
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ