27 Ekim 2016

Vestel 6 Gündür Çözüm Merkezi İlgelenmiyor.

Alalı 1 ay bile olmadan buzdolabının kompresörü bozuldu. Servisi 4 gün sonra ancak getire bildik. Servis yetkilisine cihazın yenilenmesi talebini ilettik. Çözüm merkezinden bizi arayacaklarını söylediler ama günlerce dönen olmadı. Biz aradığımızda ise sürekli çözüm merkezi arayacak diye geçiştirdiler. Üstelik iletişim merkezindeki bir beyefendi beni yalancılıkla suçladı. Ben hayatımda bu kadar kötü bir firma görmedim. İsyan ettirdiler. Gururla yerli falan demesinler bunların yaptığını yabancılar yapmaz derler bizim oralarda. Bir müşteriyi yalancılıkla suçlayacak kadar küçülmüş bir firma. Benim babam emekli ve hala geçinmek için çalışıyor. Geçim sıkıntısıyla zor güç kestikleri kurban etlerini çöpe attık sayelerinde. Biraz empati yapıp eve gittiklerinde peynir ve yoğurtlarının bozulmuş olduğunu görseler ne hissederlerdi merak ediyorum. 6 gündür çözüm merkezi sorunumuzu çözecekmiş.

İbrahim 935 Okunma

Cevaplar

 • İbrahim'in Teşekkür Mesajı27 Ekim 2016

  Fahriye hanıma teşekkürler

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2016

  Sayın Baktır, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. En kısa sürede sizinle temasa geçeceğiz. Yarattığınız katma değer için teşekkür ediyoruz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Size en iyi hizmeti vermek için BURADAYIZ! En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2016

  Sayın Baktır, Şikayet Yönetim Ekibimiz geri bildiriminizi teşekküre dönüştürmek için çalışıyor. Çözüm alternatiflerimiz ile birlikte en kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • İbrahim26 Ekim 2016

  Tüketicinin sözleşmeden dönme veya ayıp oranında bedelden indirim hakkını seçtiği durumlarda, ödemiş  olduğu bedelin tümü veya bedelden yapılan indirim tutarı derhâl tüketiciye iade edilir.

 • İbrahim26 Ekim 2016

  madde 11 – (1) Malın ayıplı olduğunun anlaşılması durumunda tüketici;   a) Satılanı geri vermeye hazır olduğunu bildirerek sözleşmeden dönme,   b) Satılanı alıkoyup ayıp oranında satış bedelinden indirim isteme,   c) Aşırı bir masraf gerektirmediği takdirde, bütün masrafları satıcıya ait olmak üzere satılanın ücretsiz  onarılmasını isteme,   ç) İmkân varsa, satılanın ayıpsız bir misli ile değiştirilmesini isteme,   seçimlik haklarından birini kullanabilir. Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür.

 • İbrahim26 Ekim 2016

  tüketicinin korunması hakkında kanun Kanun No. 6502 Kabul Tarihi: 7/11/2013 madde 10 – (1) Teslim tarihinden itibaren altı ay içinde ortaya çıkan ayıpların, teslim tarihinde var olduğu  kabul edilir. Bu durumda malın ayıplı olmadığının ispatı satıcıya aittir. Bu karine, malın veya ayıbın niteliği ile  bağdaşmıyor ise uygulanmaz.

 • İbrahim26 Ekim 2016

  Vestel'den umudumuzu kestik yarın ben cihazı sokakta üstüne döviz ve pankart asıp teşhir edeceğim ki insanlar bilinçlensin ve bu firmadan uzak dursun. Gururla yerli diyerek insanların milliyetçi duygularını sömürüp dolandırmasınlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön