03 Ekim 2016

Vestel 55Ca9550 Smart TV'ye Flash Player Yüklenmiyor...

Smart TV özelliğini kullanarak internete bağlanmak bir iş, bağlantı sağlandıktan sonraki olay bambaşka bir iş. Flash player ile halen lisans anlaşması yapılmadığı için 3000 liralık 4K TV ile sadece Youtube.com'dan film izleyebiliyorum. Flash player yüklenemediğinden dolayı birçok şikayet başlığı var en yakın zamanda çözülecek veya konu ile ilgili geri dönüş sağlanacak diye cevap dönülmüş. Sonuç çözümsüzlük halen devam etmekte.

Cumhur 1.844 Okunma

Cevaplar

  • Cumhur05 Ekim 2016

    Müşteri hizmetlerinden hacer hanıma ilgisinden dolayı teşekkür ederim. En yakın zamanda Vestel adına yakışır bir şekilde Smart TV özelliğini daha etkin hale getirmesini diliyorum. html destekli kaç site var:) flash player olmadan internetten film izlenemez.

  • Vestel Temsilcisi03 Ekim 2016

    Sayın AKDEMIR, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön