13 Temmuz 2016

Vestel 5 Günlük Televizyon İçin Değişim Talebine Parça Değişimi İle Bekletilme.

Gururla Yerli sloganı ile daha önce de hizmet aldığım ve desteklediğim Vestel firmasından tereddüt etmeden 26.06.2016 da aldığım televizyonum için 29.06.2016 tarihinde açtığım arıza kaydına istinaden 01.07.2016 tarafından yetkili servis ürünümü aldı, parça değişimi yapılacağı söylenmiş olup tarafımdan ürünün 5 günlük olduğundan dolayı ürün değişimini istedim.
04.07.2016 Tarihinde müşteri hizmetleri ile görüşmemde servisin önce talep açıp, sonra iptal edip daha sonra tekrar açtığını belirtti. Buna istinaden tekrardan ürün değişimi istediğimi beyan ettim.
Daha sonraki geçen süreçte Vestel'i ve yetkili servis ile 7-8 görüşmemde televizyonumun 3 gün içinde arıza vermesinden dolayı değişimini talep ettim. Dün itibariyle tekrar görüşmemde parça beklendiği aktarıldı, 3 gün içinde arıza veren televizyonum konusunda bana hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor.

Servis kafasına göre parça için bekletiyor.

Mustafa 437 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi27 Ekim 2017

    Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı13 Temmuz 2016

    Şikayetime 1 gün sonra şikayet merkezinden cevap gelmesinden ve ilgilenilmesinden dolayı teşekkür ediyorum.

  • Vestel Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Sayın İşibol, Görüşleriniz için öncelikle çok teşekkür ederiz. Şikayetinizi, süreçlerimizi iyileştirmek adına bir fırsat olarak görmekteyiz. Yetkililerimiz, sizinle en kısa sürede iletişime geçecek. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx Markamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön