15 Ağustos 2017

Vestel 4K TV, Ama 4K Değil.

Yaklaşık iki yıl önce Vestel 126 ekran LED TV aldım. Özellikle hem broşürlerinde hem de ambalajının üzerinde yazdığı hem de bayinin sözlü teyidi ile 4K olduğu için aldım. 4K yayınlar başlamadan TV üç kere kendi kendine kapanıp açılma arızasından dolayı servise gitti. Bu sırada 4K yayınlar başlayınca televizyonumda sadece sesini alabildim, görüntü yoktu. Vestel'i aradığımda harici bir alıcıya ihtiyacım olduğunu, yoksa 4K yayınları izleyemeyeceğimi söylediler. Ben de cihazı 4K sandığım için aldığımı ve iade etmek istediğimi bildirdim. İade sürecini başlattıklarını söylediler ama bu arada TV'nin elektriği tamamen gitti. Parçası değişecek diyerek TV'yi aldılar. Ben iade hakkım saklı kalmak kaydıyla onarımı kabul ettim. Kapanıp açılma olayını benim çanak antenime bağlamışlardı, bu esnada aldığım diğer marka TV hiç aynı hatayı yapmadı. İade için tekrar aradım, süreç devam ediyor dediler. Hala ses yok.

Mustafa 6.047 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa31 Ağustos 2017

    Yetkili servisin de 4K yayınları çekmediğine dair raporuna rağmen, hâlâ teknik arıza olmadığından dem vurarak ücret iade talebimi reddeden Vestel, yalan reklamlarla tüketiciyi yanıltmaya ve kandırmaya devam ediyor.

  • Mustafa18 Ağustos 2017

    Sayın yetkili, servisiniz 4K televizyon olmasına rağmen 4K yayınları göstermediğine dair rapor verdiği halde, televizyonu 4K diye satıp sonradan harici alıcıya ihtiyacınız var diyerek yanıltıcı ve yalan tanıtım yapmanıza rağmen teknik bir arıza yok diyerek ücret iadesi talebini reddettiniz. Şimdiye kadar yerli sermaye diye desteklediğim firmanızı Hakem Heyetine bildirmek durumundayım. Hoşçakalmayın.

  • Vestel Temsilcisi15 Ağustos 2017

    Merhaba, Değerli katkılarınız için teşekkür ederiz. Şikayetinizi, memnuniyetin de ötesinde teşekküre dönüştürmek için BURADAYIZ. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön