21 Eylül 2015

Vestel 42Pf8080 Arızalı Kumanda ve Işık Sızması...

Ürünü aldığım 30.09.2013 tarihinden itibaren ürünün kumandasının kanal değiştirme tuşu ve ses açma tuşu çalışmamaktaydı, garantisi var diye günden güne erteledim servisi aramadım, 14.09.2015 tarihinde Vestel çağrı merkezini aradım, kumanda problemimi belirttim, üründe ışık sızmaları olduğunu ve kumandanın çalışmadığını söyledim.

16.09.2015 tarihinde servis geldi ışık sızmalarının normal olduğunu, kumandanın garanti kapsamında olmadığını ve 25 TL karşılığında yeni kumanda alabileceğimi belirttiler. Alındığı günden beri verimli çalışmayan bir kumanda için ücret ödemek zorunda değilim. Araştırmalarım sonucunda ışık sızması LED panellerin kronik sıkıntısıdır. Üründe değişim talep ediyorum.

Bahattin 1.658 Okunma

Cevaplar

  • Vestel Temsilcisi21 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön