13 Şubat 2013

Vestel 3. Buzdolabı Da Arıza Yaptı!

2006 yılında farkını vererek 7 yıl garantili buzdolabı aldım. arızalandı değişti. yeni gelen dolap ta arızalandı değişti. ( iki üründe yapılıyor 4-5 ay sonra tekrar kapakları tutmuyor servis sıcak su döküp gidiyor falan son gelen buz dolabı gelene kadar böyle idare ettik.)

2012 yılında gelen buzdolabının 5-6 ay sonra alt bölmesi soğutmamaya ve gıdalarımız bozulmaya başladı. servis geldi ölçüm yaptı arızalı olduğunu söyledi. şimdi garantim nisan ayın da bitiyor. ne değişim yapılıyor ne iade.

7 yıldır kullanamadığımız buzdolabını yaptırsam 2 ay sonra bozulunca nereye başvuracağım. aynı yıl içinde 4 defa arızalanması gerekiyormuş. 7 yıldır kullanamadık ki.

Hasan 86 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 18 Şubat 2013

    2012 yılının başlarında gelen 3 . kez değişen dolabım da kısa süre sonra bozuldu. 7 yıl garantimin bitmesine 1 ay kaldı ve tamir istemiyorum. Müşteri hizmetleri bana dolabı yapalım garanti süresi bittikten kısa süre sonra tekrar bozulursa çaresine bakarız diyor. bu nasıl bir yaklaşım yaptığınızada sattığınızada güvenemiyorsunuz. Ben size nasıl güveneyim.

  • Vestel Temsilcisi13 Şubat 2013

    Sayın Şikayetvar Yetkilisi, Tüketicimiz aranılarak iletmiş olduğu konu hakkında görüşme yapılmıştır. Tüketicimizin başvurusu ilgili birimlere yönlendirmiş olup, konu takibi tarafımızdan yapılmaktadır. Saygılarımızla, Vestel Ticaret A.Ş İstanbul Şubesi [email protected] 444 4 123

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön