01 Eylül 2015

Vestel 14 Ağustos'ta Satın Alınan Bulaşık Makinesi Hala Gelmedi!

14 Ağustos 2015 tarihinde Vestel.com.tr adresinden bulaşın makinesi satın aldım. Satış departmanı adres konusunda yardımcı okurken 2-4 iş günü içinde teslim alacağımı söylediler 8 gün sonra satın alma departmanından O**** bey olduğunu söyleyen şahıs beni arayıp taşıma sırasında kargo firmasından kaynaklı hasar oluştuğunu bu yüzden henüz yola çıkmış bir kargom olmadığını, işlemleri yenileyebileceğimizi ya da para iadesi yapabileceklerini söylediler.

Görüşme ayın 22'sinde gerçekleşti. Cumartesi günü olduğu için yetkililere imzalatması zaman alacağından hafta içi ödememin mutlaka tarafıma yapılacağını söyledi ama yapılmadı. Bıraktığım onca nota rağmen hala bana dönüş yada para iadesi yok. Bugün 1 Eylül.

Ayla Arslan K. 291 Okunma

Cevaplar

  • Ayla'nın Teşekkür Mesajı04 Ocak 2016

    Sorunumla ilgilendiği n FAhriye hanıma Teşekkür ederim

  • Ayla Arslan K.04 Eylül 2015

    hiçbir şeyi çözmemeyişinize rağmen hala güvenden bahsetmeniz enteresan

  • Vestel Müşteri Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle vmh@vestel.com.tr kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön