25 Ekim 2016

Vestel 10 Gündür Çamaşır Makinesi Tamir Edilmedi.

Çamaşır makinem 10 gün önce arıza verdi. Servisi aradım servis geldi, arızanın ana karttan olduğunu, fabrikadan anakart sipariş ediliyor ama ana kart 4 gün sonra kargoyla geliyor. (anakart kendisi yola çıksa yürüyerek gelebilir ama kargoyla 4 günde geliyor.) servis ana kartı takmak için geliyor ama bir bakıyor oda ne, arıza ana karttan değil, kurutma bölümde olduğu tespit ediyor (Vestel servis personeli bu o kadar zeki ki, 5 gün sonra çamaşır makinesini açınca arızayı çözüyor)

Çamaşır makinesini alıyor ve atölyeye götürüyor. Kurutma bölümündeki arıza ile ilgili sipariş veriyor, malzemenin gelmesini bekliyor. Vestel 'in müşteri hizmetlerini 10 sefer arıyorum, şikayette bulunuyorum tüm müşteri temsilcileri aynı şeyi söylüyor; şikayet yönetim ekimize ulaştırıldı deniyor. Ama 10 gündür şikayette bulunuyor, 1 tane şikayet yönetimi beni aramıyor. Giyecek kıyafet kalmadı. Mağduriyetim giderilmedi.

Barış 984 Okunma

Cevaplar

 • Barış'ın Teşekkür Mesajı26 Ekim 2016

  Fahriye hanıma teşekkür ederim.

 • Barış 25 Ekim 2016

  Müşteri hizmetleri de aynı şeyi söylüyor ama 10 gündür geri dönen olmadı. Hep geçiştiriyorsunuz en sonunda Yönetim kurulu başkanı ahmet nafiz zorlu ya ulaşacağım ve bizzat kendisine mağduriyetimi ileteceğim. Çünkü ilgilenen yok. Bir dahada Vestel'den bir şey almam almayı bırak önünden geçmem.

 • Vestel Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Karkın, VESTEL Müşteri Hizmetleri Şikayet Yönetim Ekibi olarak geri bildiriminizin, memnuniyetin de ötesinde teşekkürle sonuçlanması için BURADAYIZ. Değerlendirmelerimiz sonrasında sizinle en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

 • Vestel Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın Karkın, Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz. Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz. https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx En içten sevgi ve saygılarımızla, Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön