Vestel 1 Ay Önce Aldığım Tablet Şarj Olmuyor!

Erdem Y. |

10.12.2015 tarihinde aldığım tabletimin şarjı kısa sürede bitiyordu. Bu gün ise şarja taktığımda şarj olmadığını gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım. Bana teknik servise bırakın denildi. 1 aylık ayıplı ürününüz için ben zaman harcamak zorunda mıyım veya günlerce sonucunu beklemek zorunda mıyım? İnternette de herkes şarj sorunundan şikayetçi. Madem ayıplı ürün neden hala satışta. Neden tüketici kandırılıyor. Tableti servise bıraktım bakın bakalım neyi var? İlk kez Vestel marka ürün aldım bir daha mı tövbe.

Etiketler :

Batarya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem Y.
  25 Ocak
  16:25

  aradım servisi benden tekrar urunu servise vermemi istediler. İşim gücüm yok ben size göre hareket edeceğim. Soyluyorum servisinize sorun onlar zaten şarj girisini degistirmisler bu şarj cıhazi uymuyor. Ya tableti tamamen iade edeceğim ya da parçalayacağım. İnsanlara ayıplı malı satın bir de pesinizden kosturum. Küçük firmalar bile sizden daha fazla müşteri memnuniyetini düşünüyor.

 • Erdem Y.
  22 Ocak
  18:26

  Tabletim geldi şimdi de şarjı uymuyor. Ne diyim bilmiyorum. Neyi degistirdilerse şarj cihazı ile tablet girişi uyuşmuyor. Nasıl kontrol etmeden gönderiyorsunuz? Nasıl bir sisteminiz var sizin. 7 gün bekliyim ve tekrar elimi bozuk ürün gelsin.

 • Erdem Y.
  20 Ocak
  18:27

  Dün aradım hazır gönderilecek dediler. Bu gün arıyorum saat 6.5 hala cikısı yapilmamis. Siz dalgamı geçiyorsunuz?

 • Erdem Y.
  19 Ocak
  21:11

  15.01.2016 tarihinde ürunü servisinize verdim bugün ayın 19 u 5 gün geçti ses yok. En kısa sürenizi merak ettim acaba kaç gün?

 • Erdem Y.
  17 Ocak
  09:46

  Hazır metninizi yolladınız. Bir gün geçti üzerinden ne yaptınız bu sürede hani dün incelenecekti teslim ettiğim bayan bugün incelenir biz çözüm bulamazsak merkeze yollanır dedi. Ayıplı ürününüz için kaç gün daha pesinizden kosmamı istersiniz?

 • 16 Ocak
  15:51

  Sayın Yiğit,
  Şikayetiniz tarafımıza ulaştı. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.
  Geri bildiriminiz için öncelikle teşekkür eder; memnuniyetiniz sağlanana kadar yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.
  Yeni iletişim kanalımız Capcanlı Destek\'ten de bize ulaşabilir, Müşteri Temsilcilerimiz ile anlık görüşme sağlayabilirsiniz.
  https://www.vestel.com.tr/destek/canlidestek.aspx
  En içten sevgi ve saygılarımızla,
  Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü
  #GURURLAYERLİ