21 Şubat 2013 #1645403

Veroni Ayakkabı Botun Topuğu Düzelmiyor!

1 yıl önce Ankara Ankamall Veroni'den beyaz bir bot satın aldım 179. 00 liraya. Birkaç kez giydikten sonra sağ topuğunun yamuk olduğunu gördüm ve geri götürdüm. Hemen onarım için aldılar. Ancak topuk bir türlü düzelmedi. 6-7 kez mağazaya götürdüm, her keresinde aldılar ancak düzelme olmadı.


Botu giydiğimde eğrilik bariz biçimde görülüyor. Veroni merkeze ulaşmak istedim ancak internet adresi yok, ulaşamadım. Adres değişikliği nedeni ile mağaza yeni adresi veremedi. 179 lira verdiğim botu 10 kere bile giyemedim geçen seneden bu yana. Artık Veroni'nin varlığından bile kuşku duyar oldum. Sahi böyle bir marka var mı?

Nermin 369 Okunma

Cevaplar

  • Nermin24 Mart 2013

    Şikayetim ile ilgili olarak Veroni Ayakkabı, botumu geri aldı. Ankamall 'daki mağaza, yerine yeniden alışveriş yapabilmem için - üzerinde yazılı olduğu gibi- "alacak belgesi" verdi. Bu süreç içinde mağaza personeli gerçekten çok ilgilendi, ancak firmadan ses, ancak bir yıl sonra çıktı; yani şikayetimi "şikayet var" sitesinde ve face'de duyurduktan sonra. Keşke bu daha önce olabilseydi; yani ayağım ağrımadan ve sinirlerim bozulmadan. "şikayet var" sitesine teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön