Vernel Sulandırılmış Ürün.

Elif U. |

Vernel gibi bir markaya konduramadım önce. Direk markete gittim. Şikayet etmeden önce reyondaki diğer ürünlere de baktım acaba bana mı denk geldi diye. Gördüğümde inanamadım. 1lt konsantre den tutun bidondaki büyük boyuna kadar tüm Vernel'ler şu gibi. Market yetkilileri de mail atacağını belirtti onlar da benimle fark etti. Dilerseniz markete de bakabilir yetkililer. Emin Market Kurtköy İstanbul. Mesai saatlerinde arayamıyorum müşteri hizmetlerini. İlgililerin bilgisine.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  16:27

  Sayın Tüketicimiz;

  130 yılı aşkın bir süredir, Henkel insanların yaşamlarını daha kolay, daha iyi ve daha güzel kılan marka ve teknolojiler üreten lider bir
  firmadır. Dünya genelinde 52.000 Henkel çalışanı 125 ülkede milyonlarca insanın Henkel markalarına ve teknolojilerine güven duymasını sağlamaktadır. Firma bünyesinde 3000’i aşkın araştırma, geliştirme ve uygulama mühendisi sürekli daha kaliteli ve yenilikçi ürün ve sistemlerin üretimi için çalışmaktadır ve siz tüketicilerimizin memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Bu nedenle, konu müşteri memnuniyeti ve ürünlerimizin kalitesi olduğunda taahhüt ve ilkelerimizden asla geri dönmeyiz.

  Ürünümüz hakkında paylaşmış olduğunuz görüşünüze istinaden müşteri hizmetleri yetkilimizin sizinle gerçekleştirmiş olduğu olumlu görüşme sonucu ürünlerimizi tekrar güvenle kullanmanızı dileriz.

  Firmamıza ve ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgiden ve ürün ile ilgili paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederiz..


  Saygılarımızla,

  Türk Henkel Kimya San.veTic.A.Ş.