10 Şubat 2014

Verdiğim Paranın Karşılığını TTNET'ten Alamıyorum

TTNET artık iyice sıkmaya başladı haketiten. Pişmanlık içinde kalmaktan bıktım. TTNET kullandığım her gün daha da pişman oluyorum. En önemli işlerimi yaparken günde 5 6 defa internetim kesilip kesilip geri geliyor. Artık iyice sıkılmaya başladım. Zaten ücretlerde 2 3 lira fazla geliyor sabit ücret felan değil. Sözleşmenin zamanı dolduğunda ilk işim interneti kapatmak olacak. Bu şekilde devam edilirse hakkımı istiyorum verdiğim ücretin karşılığını istiyorum artık.

Emrah 83 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön