21 Ekim 2013

Vera Delta Yazar Kasa Pos Cihazını İade Almıyor!

Yaklaşık 3-4 ay önce edinmiş olduğum 2 adet Vera Delta yazar kasa posu çıkarmış olduğu sıkıntılardan dolayı bir daha kesinlikle Vera Delta'nın hiç bir ürününü almayı düşünmüyorum. Poslarınız şehir göbeğinde dahi birçok apartmanda çekmiyor. Sürekli ekü hatası veriyor. Cihazların iadesini talep ettiğimizde ise iadesini alamıyoruz deniyor.

Vermiş olduğumuz paraya mı yanalım yoksa bu 3 ay süresince kaybettiğimiz müşteri potansiyeline mi? En kısa sürede cihazların iadesini talep ediyorum ve en kısa sürede tüketiciler derneğine şikayetimi bildirip Vera Delta hakkında yasal işlem başlatılmasını da talep edeceğimi iletirim.

Latif 1.293 Okunma

Cevaplar

  • Vera Delta Temsilcisi04 Ocak 2014

    Müşterimiz tarafından iletilen bildirim Firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler ve müdahale yapıldıktan sonra müşterimizin sıkıntısı giderilerek sorun çözülmüştür. Sayın Müşterimiz; Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Firmamızın www.verayazarkasa.com internet sitesinde yer alan ”İletişim” linkinden ya da 444 22 62 numaralı Çağrı Destek Hattı’ndan iletebilirsiniz. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız, MT Bilgi Teknolojileri A.Ş. VERA Müşteri Hizmetleri 444 22 62 Sil

  • Latif'in Teşekkür Mesajı01 Aralık 2013

    Öncelikle şikayetimle ilgilenen birimlere teşekkür ederim. Ellerinden geldikleri kadarıyla yardımcı olmaya çalıştılar önümüzdeki günlerde farklı hatlarla çalışmalar gerçekteştirdikten sonra sorunumun tamamen çözülüp çözülmediği ile ilgili bilgileri burdan paylaşacağım. Şimdilik beklemedeyim. Teşekkür ederim.

  • Vera Delta Temsilcisi05 Kasım 2013

    Müşterimiz tarafından iletilen bildirim Firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Sayın Müşterimiz; Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Firmamızın www.verayazarkasa.com internet sitesinde yer alan ”İletişim” linkinden ya da 444 22 62 numaralı Çağrı Destek Hattı’ndan iletebilirsiniz. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız, MT Bilgi Teknolojileri A.Ş. VERA Müşteri Hizmetleri 444 22 62 Sil

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön