24 Ocak 2014

Vera Delta Yazar Kasa Cihazım Çalışmıyor

Bir çok aramamıza rağmen şikayetimiz dikkate alınmamakla birlikte teknik servis hizmeti alamamaktayız 4-5 gündür kredi kartı ile işlem yapamıyoruz bununla ilgili Bursa teknik servisinden tutun İstanbul'daki yetkileri bile aradık ve müşteri kaybı kazanç kaybı yaşamaktayız. Yazar kasa pos cihazımızı teknik servise götürmemize rağmen sağlam deyip yazar kasa posumuzu verdiler.

Çeşitli bahanelerle başlarından savan Bursa teknik servisinden ve sürekli problem çıkaran Vera Delta yazar kasa pos cihazından şikayetçiyim. Kazanç kaybı yaşıyorum ve ilgili sorumlu kişi bulamıyorum telefon trafiğinde kaybolan zamanımı bana kim geri verecek.

Süleyman 456 Okunma

Cevaplar

  • Vera Delta Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz tarafından iletilen bildirim Firmamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler ve müdahale yapıldıktan sonra müşterimizin sıkıntısı giderilerek sorun çözülmüştür. Sayın Müşterimiz; Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi Firmamızın www.verayazarkasa.com internet sitesinde yer alan ”İletişim” linkinden ya da 444 22 62 numaralı Çağrı Destek Hattı’ndan iletebilirsiniz. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız, MT Bilgi Teknolojileri A.Ş. VERA Müşteri Hizmetleri 444 22 62

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön