02 Mayıs 2016

Vepa62 Ayıplı Mal Satışı ve İade Sorunu!

06.04.2016'da Cepa'daki Vepa62 mağazasından 199 Türk Lirasına aldığım Bronz Superga ayakkabıyı yüzeyindeki soyulmalar nedeniyle faturamla birlikte iade etmek üzere 13.04.2016 tarihinde mağazaya götürdüm. İncelemeye gönderilmesi gerektiğini belirttiler. "Ürün sert bir yüzeye sürtünme dolayısıyla soyulmuştur. " açıklamasıyla birlikte testi yapan firmadan döndü. Ayakkabımın, sadece 6 günde bağcıkların ayakkabıya temas ettiği yerlerde dahil olmak üzere boyasının soyulmuş olması sert bir yüzeye sürtünme bahanesiyle geçiştirilemez. Testi yapan European Fashion & Sports Investments firmasının sorgulanabilir test sonucu ve satışı gerçekleştiren Vepa62 firmasının insiyatifini müşteri karşıtı bir tutumla kullanması sebebiyle şikayetimi bir adım ileriye taşıdığımı bilmenizi isterim. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına firmanızla ilgili şikayet dilekçemi verdim. Ayakkabı kutusunda iade edilmeyi bekliyor.

Gonca 1.101 Okunma

Cevaplar

  • Gonca 03 Mayıs 2016

    Iste bu ezberden verilen cevaplariniz müşteri memnuniyetinizi dusuren bir başka sorun. Siz bana bu cevabinizla çözüm sunmuyorsunuz sadece sikayetimde belirttiğim durumu farklı kelimelerle tekrar ediyorsunuz. Kolaylikla halledilecek bir problemi böyle bir sinir savasina cevirmek ve " Hangi taraf daha inatci gorelim. " tavriyla birlestirmek, bilincli ve hakkini arayan musterilerinizde ise yaramaz. Yasada acikca belirtilmis olan iade hakkimi kullanmami engellediniz ve hala da devam ediyorsunuz. Siz basit bir iade prosedurunu dahi yurutemeyen bir firmasiniz ve müşteri memnuniyeti politikaniz tam anlamıyla " Isine gelirse kardesim. " mottosuyla esdeger. Hakem Heyeti sizin gibi firmalar yüzünden var

  • Vepa62 Temsilcisi03 Mayıs 2016

    Merhaba; İncelemeye gönderilen ürünler,tüm üretim testlerine tabii tutularak detaylı bir şekilde kontrol edilir. Girmiş olduğu bu testlerde materyal kaynaklı bir hata bulunması durumunda ürünler kabul edilmektedir. Anlayışınız için teşekkür eder,iyi günler dileriz. Sevgiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön