08 Ocak 2014

Vepa Sport'un Tutumundan Memnun Kalmadım!

20 Eylülde Boyner'den aldığım New Balance ayakkabı, üç ay sürmeden önündeki yapışkanları açıldı, deforme oldu. 14 Aralıkta Boyner'e aracılığıyla incelemeye gönderildi. Bugün Boyner'i arayarak sonucu sorduğumda kullanıcı hatası diyerek ürünün geri gönderildiğini öğrendim. New Balance Müşteri Hizmetlerini 0212 381 20 10 no'lu telefondan arayıp neden kabul edilmediğini, üç ayda bu kadar para vererek aldığım ürünün nasıl bu hale geldiği ve ürünün arkasında durmadıklarını sordum.

Ancak klasik baştan savma cevaplar yetkili olmadıkları aktarabilecekleri yetkili olmadığını bildirdiler. Bugün mahkeme kararları bile bozulurken bu kadar itiraza kapalı olmalarını anlamadım. 159 TL verilen ayakkabı nasıl üç ayda bu hale gelir. Vepa Sport'ı kınıyorum.

Halide 183 Okunma

Cevaplar

  • Halide07 Şubat 2014

    Sayın Vepa yetkilisi, Konuyla ilgili Firmanızın sorunu anlamak yada çözüm odaklı yaklaşmak gibi bir çabası olmadığını görüyorum. Ayakkabının, bu kadar kısa sürede önündeki yapışkanın açılması, deforme olması nasıl oluyorda kullanıcı hatası olarak algılanıyor, bu ürün pazardan 20 TL'ye alınmadı. Bu kadar standart ve ilgisiz bir yazı gönderdiğiniz için Firmanızı tekrar kınıyorum. Vaktim olmadığı için Tüketici hakem heyetine başvurmadım ancak görüyorum ki sizin gibi firmalarla ilgili sorunlar sadece bu kanalla çözülebilir.

  • Vepa Outlet Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Firmamızın,ürünlerimizin imalatından kaynaklanan bir hata söz konusu olmadığı takdirde iade alamadığını üzülerek bildirmek zorundayız. Göstermiş olduğunuz anlayışa ve ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön