31 Ekim 2016

Venüs Pastanesi Bayat Kek...

Neredeyse çocukluğumdan beri Venüs Pastanesi'nin Etiler şubesinin müşterisiyim. Eskilik derecesini kendilerinin anlaması için, karşısında dünya pastanesi vardı bir zamanlar. Dün çalıştığım ofise kek istedim. Aslında son zamanlarda ne aldıysam bir tazelik problemi vardı. Ben yanılmışımdır bir daha dene dedim kendime. Üstelikte ağır bir misafirimiz vardı. Gelen kek son derece bayattı ve üzerindeki cevizler tahtakıvamına gelmişti. Web sayfasına şikayetimi yazmama sebebime gelince, sipariş verirken son derece kötü davranan personel bilmem bu kek bayat, siz nasıl bunu gönderdiniz desem, acaba bana nasıl hitap ederdi. Levent şubesi asla öyle değil. Hem ürünler her zaman taze, hem personel ilgili ve güler yüzlü. Sonuç olarak ben genel müdürüme ve
misafirlerimize çok çok mahcup oldum. Bunu hem özür dileyerek hem de telafi edecek taze bir ürün yollayarak belki hafifletmeyi düşünürler.

Canan 474 Okunma

Cevaplar

  • Canan03 Kasım 2016

    Hiç ses seda yok. Zaten beklemiyordum da. Herhalde vazgeçmişler ticaret yapmaktan. Bir kuruluş böyle mi yapar. Telefon bile açmadılar. Kendileri bilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön