Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Veni Vidi Göz Sağlık Grubu ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Samet sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Veni Vidi Göz Sağlık Grubu Gözü Gören Annemi Ameliyat Sonrası Kör Etti

8.336
Samet
Samet 21 Ocak 10:25

13 Mayıs 2022 tarihinde annem b****İzmir Çiğli deki Veni Vidi Göz Hastanesi retina ameliyatı oldu. Ameliyat öncesi gözünüz iyi görecek, ilerleme durdurulacak dediler. Ameliyata girmeden önce %50 görüyor sağ göz dediler. Ameliyat sonrası aylarca kontrole gittik ve görmüyor bu kadın dedik. Görecek görecek zamanı var dediler. Ozon var içinde, onlar dağılınca görme gelecek dediler. Lakin bu şüpheli yaklaşımlardan sonra ocak 2023 te başka bir hastanede başka bir göz doktoruna gittik.

Kontrol sonrası o başka hastane, ameliyat başarısız olmuş, annenizin sağ gözü görmüyor artık (%5lik seviye) dedi. Tekrar söylüyorum; gören annemi görmez hale getirdiler. Bu durumu telefonla bildirdik, verdikleri cevap daha üzücü; annenizi ameliyat eden doktor ******* hastanemizden ayrıldı, gidin onu bulun dediler. Yani yaptıkları işin arkasında da durmadılar. Şu anda hukuk mücadelesine hazırlanıyoruz.

Samet
Samet21 Ocak 10:48

Annemin sağ gözünü kör ettiniz, siz hala hizmet kalitesinden söz ediyorsunuz. Göz gitti göz. Yazıklar olsun size hastane diyene.

  • profile
1 Destekçi
  3 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
94
3 gün önce

Veni Vidi Göz Sağlık Grubu Bakırköy İlgisizliği

Veni Vidi Göz Bakırköy hastanesinde göz muayenesi oldum, retina dekolmanı (yırtılması) olduğu ve acil ameliyat olmam gerektiği söylendi. Doktor, Retina konusunda daha iyi olan başka bir doktordan vezneye giderek randevu oluşturmamı söyledi. Veznede her şeyden bir haber olan çalışanlar acil ameliyat ...

profile
1.084
4 gün önce

Veni Vidi Göz Sağlık Grubu No Touch Lazer

İzmir Konak Veni vidi göz de lazer ameliyatı oldum martın 28 inde 3 ay olacak hala net göremiyorum yazarları okuyamıyorum eski gözlüğümü takınca her şeyi çok net görüyorum bana ameliyat olurken düzelecek demişti doktor bu kadar basit olmamalı Ankara'da kontrole gittim doktor yüzde 120 görüyorsun ded...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Galip
Galip
 

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah Allah yardımcınız olsun Hangi şehirde gittiğiniz hastane acaba

Galip
Galip
 

Maalesef çok haklısınız anneniz adınıza çok üzüldüm benimde hipermetrop sol göz 8 derece ve tembellik olduğu için lazer önerdiler ne hikmetse diğer doktorların hiçbiri lazer olmaz demesine rağmen hem de, bende son kez farklı bir hastanede prof e danışmak istiyorum verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim mağdur olan çok insan var maalesef keşke bu durum yaşanmamış olsaydı tekrar geçmiş olsun.

Samet
Samet
 

İzmir de Çiğli de. Her şey çok güzel olacak gibi konuşuyorlar en başında, ameliyat sonrası 6 ay oyalamaca, düzelecek zamana ihtiyaç var v. S. Ondan sonra sağlam göz gitti, arayınca sizi ameliyat eden doktor bizden ayrıldı diyorlar. İyide ben sizin hastanenize (ticarethanenize) güvenip gelmişim doktora değil. Aman diyeyim dikkat. Güzel sözlerine İtimat etmeyin.