19 Mayıs
#11995523

Vegabet.com Ödememi Yapmıyor!

Bu siteyi B*** Forum sitesinden buldum, 400 TL yatırım yaptım %25 Bonus aldım ve bu paranın toplam iki katından fazla oyun oynadım. 850 TL kazanç elde ettim, çekim talebi verdim, yaklaşık 4 veya 5 saat sonra hesabımı kapatıp bana kazancımın silindiğini ana para iadem için 72 saat sonra bağlanmamı söylediler.


72 saat sonra bağlandım bir 72 saat daha eklediler üstüne o da geçti ve halen daha sonra bağlanın diyorlar, sürekli oyalayıp yıldırıp yatırdığım parayı da vermemek için gayret gösteriyorlar.

Yavuz Yavuz 1.692 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yavuz'un Teşekkür Mesajı21 Mayıs

    Biraz geçte olsa geri dönüş sağlandı mağduriyetim giderildi. Teşekkürler

  • Yavuz21 Mayıs

    Geri dönüş sağladınız evet. Kendi yatırdığım parayı da vermeyeceğinizi herhangi bir ödeme yapılmayacağını söylediniz. Açık açık benim paramı gaspettiniz... Hiçbir geçerli sebebiniz yok çok net keyfiii ödememi yapmadınız...

  • Vegabet Temsilcisi20 Mayıs

    Merhaba Yavuz Bey, Üzülerek belirtmek isteriz ki servis sağlayıcımız tarafından alınan kararlara herhangi bir müdahalemiz söz konusu değildir. İnceleme süremiz maksimum 72 saat olarak bildirilmektedir. Konu ile ilgili WhatsApp müşteri temsilcimiz tarafınıza detaylı bilgiyi gün içerisinde aktaracaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Vegabet ailesi olarak saygılarımızı sunarız.

Ziyaretçi Yorumları