Vega Yapı & Gayrimenkul (Buca) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Vega Yapı & Gayrimenkul (Buca) Güvensiz

23.951
Dilek
Dilek 16 Eylül 2022 13:26

İzmir Buca'daki vega gayrimenkul emlak güven vermiyor. sahibinden.com'da yayınladıkları ilanı görmek için randevu oluşturuyor sonra ev sorunlu falan diyor ve göstermek istemiyor. Muhtemelen olmayan evleri yüklüyor siteye. Sadece müşteri çekmek amaç emlak şirketine benzemiyor. Açıkçası yaklaşımları güvensiz.

Benzer Şikayetler

profile
112
5 gün önce

Vega Yapı & Gayrimenkul (Buca) Yanıltıyor

Vega yapı'nın sahibinden.com'da paylaştığı bir ev ilanını görmek istedim. Yaklaşık 3 farklı hesaptan aradım ve mesaj attım. Resimlerini paylaştıkları daire İzmir Buca ilçesinde satılık 2+1 daireydi. Fiyatı piyasaya göre uygun olduğu için resimlerin temsili olup olmadığını sordum. Dairenin kendi günc...

profile
2.118
3 hafta önce

Vega Yapı & Gayrimenkul (Buca) Yanıltması Hakkında

İzmir yatırım danışmanlığı'nı arayıp ev hakkında bilgi almak istediğimde bana randevu verilip daha detaylı şekilde bilgi verebileceklerini belirtip ofislerine davet edip bilgi vermek istediler. Israr edince bana evin satışa engel bir durumu olmadığını herhangi bir sorunu ruhsat kat mülkiyeti olarak...

profile
238
18 Şubat

Vega Yapı & Gayrimenkul (Buca) Senedi Vermiyor

Bize kapora amacıyla senet imzalatan Vega Yapı satmaya çalıştığı evin kayıt dışı yapı olduğunu öğrendiğimiz de senedimizi geri almak istediğimizde sadece bir gün sonra vazgeçmemize rağmen hizmet bedeli olarak 20 bin lira vermezsek senedi vermeyeceğini söyledi! Sattıkları evler sorunlu.

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

Mehmet
Mehmet
 

Hiç ev gösterdiler mi, şık dayalı döşeli veya eşyasız nezih bir daire oldu mu benim kredi problemim yok gidip alacağım ama İstanbul'dayım İzmir'e gidip hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum maksatları nedir acaba?

Mnr
Mnr
 

Mehmet bey zamanınıza ve paranıza yazık olur. Biz gittik ev falan yok. Biz yandık siz yanmyın:) bilginize.

Harun
Harun
 

Aynen öyle ilanlar hep fake. Evde kat mülkiyeti var sorunlu diyor.

Murat
Murat
 

Harun Bey, ne amaçla müşteri çağırıyorlar acaba. Kapora vs. Gibi bir durum mu var. Halen ilanları var ve çağırıyorlar.