18 Şubat 2013

Vefa Tur Sözünde Durmadı!

Eşim ve yakınlarım 24. 01. 2013 ile 14. 02. 2013 tarihleri arasında Mekke ve Medine yi umre ziyareti için vefa tur ile gitmişlerdir. Gitmeden önce anlaşmada orada kalınacak otellerin söyledikleri gibi Vefa otel olmadığı yemeklerinin zamanında ve yeterli verilmedi.


Vaad etikleri gibi rehberlik edip yardımcı olmadıklarını ve Kabe vs. yerlere gitmek için ayrıca para talep etiklerini özelikle Denizli temsilcisi*** adli kişinin davranışlarının hoş olmadığını ve söylediklerini yapmadığını söylemiştir. Bu turdan özelikle ***adli kişiden şikayetçiyim.

Ali 1.920 Okunma

Cevaplar

  • Ali24 Mayıs 2013

    bizden toplanan paralar kabe için değil çevredeki geziler için toplanmıştır. Ayrıca ümre için 45 yaşınınaltını bahane ederek bizlerden 150 euro alınmştırve bunun araplara rüşvet olduğunu belirttiler. Hiçbir firmanın böyle bir ücret almadığınıda sonradan öğrendik.

  • Vefa Tur Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Bu kardeşimizin şikayeti tamamen asılsız olup amacı firmayı ve beni karalamaktır.Bu turda giden 230 kişi buna şahittir.Hiç bir umrecimizden Kabeye götürmek için para talebinde bulunulmamıştır.Sadece program dışı özel geziler için gitmek isteyenlerden ücret alınmıştır.Bu kardeşimiz umre boyunca bizim yaptığımız toplantı ve sohbetlere haber vermemize rağmen katılmamıştır.Halbuki yemekler zamanında verildiği gibi ayrıca zaman zaman öğleyin Denizliye mahsus tarhana çorbasıda verilmiştir. Yine ayrıca Arafatta umrecilerimize özel mangal partiside verilmiştir.Kardeşimiz Mekkeye geldiği andan itibaren Mekkenin otellerini Antalyanın otelleriyle devamlı kıyas etmiştir.Amacı umre yapmak değil, tatil yapmak için gelmiştir.Rabbim bu kardeşimize hidayet nasip etsin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön