06 Ağustos
Yorum Yap
#10750998

Veet Yalan Reklam

Veet son bir aydır ürünlerine dair bir sürü reklam sunmakta. Bende her tüketici gibi sunmuş oldukları ürünlerin ikisini denedim ve cidden beni rezil ettiniz. Öncelikle tüy dökücü spreyinizi denedim ardından yüz için da bandınızı ve tüy dökücünüzü denedikten sonra bacaklarımda ki kıllar erkek gibi sem sert çıkmaya başladı. Siz normal jilete oranla daha uzun sürede ve daha ipeksi bir cildi vaat ediyorsunuz ama tam tersi **'de onlu paketi 5 liraya satılan jiletler bile daha uzun sürede daha ipeksi bir cilt bırakıyor.


Aynı gün yüz ağda bantlarınızı da denedim, onlar daha kötü. Bıyıklarım zaten toplasanız 1 gram bile değil. Yarısını aldı yarısını bıraktı. Ayrıca aldıkları da birkaç gün sonra tekrar çıktı ve eşimin sakalları gibi sem sert çıktı. Tabi ki mantıklı bir tüketici olarak hemen sizi suçlamadım hastaneye gidip hormonal bir bozukluk olduğunu düşündüm ve test yaptırdım ama hormonlarımda herhangi bir problem gözükmedi. Sağ olun az çıkan bıyıklarım sayenizde jiletle almış gibi çıkıyor ve düzensiz çıkıyor. Türkiye'de ki en bilindik ve en pahalı ürün diye kaliteli düşünmeyin, kötü etme konusunda en kaliteli ürün.


Ürünlerinizi bir daha alıp tekrar test edeceğim ve video kaydına alıp sizi yalan reklam beyanından dolayı Tüketici Hakları'na şikayet edeceğim. Herhalde şirketçe vizyonunuz "kimse 20 lirasının peşine düşmez, o yüzden kandırmaya devam" ama insanları saf yerine koymanıza izin vermeyeceğim.

Alişya 1.656 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler