Veet Bant Şikayetleri

(18 şikayet)
Veet

A101 'den bir alana bir bedava kampanyası ile 20 TL'ye aldığım ağda bantlarının hiçbir alma özelliği yok. İlk kullanımda aşırı yapışkan olan ağdası her yere bulaşıyor ve çekmesi bundan dolayı çok zor oluyor. Ya…

24 Kasım
Veet

Veet son bir aydır ürünlerine dair bir sürü reklam sunmakta. Bende her tüketici gibi sunmuş oldukları ürünlerin ikisini denedim ve cidden beni rezil ettiniz. Öncelikle tüy dökücü spreyinizi denedim ardından yüz…

06 Ağustos
Veet

Karşıyaka Şemikler girişindeki Gratis'ten aldığım Veet ağda bantlarından iki tan…

18 Temmuz
Veet

Veet tüy dökücü ağda bantları son çıkan reklamlarda en kısa tüyleri aldığını söylüyor. 20 'yi verdim, boşuna aldım.

14 Haziran
Veet

Veet'in kırmızı meyveli ağda bandından aldım ama içinden kırmızı meyveli olanından çıkmadı. Ne biçim iş yapıyorsunuz?

22 Ocak
Veet

Veet sir ağda bandı aldım, işe yaramadığı gibi cildimi de mahvetti. Televizyonda bu kadar reklam yapılan ancak bu kadar da kötü bir ürüne ilk defa rastladım.

27 Temmuz 2017
Veet

Veet'in yeni çıkan ağda bantları (ısıtmaya gerek olmayan) çok iyi almasının yanında, beni hayal kırıklığına uğrattı. Tüylerim çok kısa sürede çıktı ve tüylerde artış oldu. Hiç memnun kalmadım.

24 Temmuz 2017
Veet

Aldığım Veet ağda bandı hiçbir işe yaramadı. 25 TL ücreti 5 parça banta verdim ve hepsi çöp oldu. Aldığı ücreti hak etmeyen bir marka.

03 Haziran 2017
Veet

Veet ağda bantları yüzümdeki tüyleri kökünden almıyor jilet gibi kesiyor. Üstelik tahriş etti ve sivilce çıkarttı. O kadar parayı kesinlikle hak etmiyor.

10 Nisan 2017
Veet

Veet ağda bantları kıl dönmesi yaptı her yerimi ve daha 1 günde tekrar çıkmaya başladı tüyler. İnsan kandırmak bu kadar kolay mı ya helal etmiyorum paramı yara olması da cabası.

31 Mart 2017
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları